Po spotkaniu wigilijnym

Miłe spotkanie, pierwszorzędna kuchnia, z grzybową z suszonych borowików, królikiem na francuska modłę, co dodało europejskiego sznytu oraz absolutnie epickim deserem bezowym. Porozmawialiśmy o sprawach bieżących, wszyscy troszkę ponarzekali że tak rzadko udaje się nam spotkać. Za palący problem uznano konieczność dostosowania się do nowych zasad dotyczących postępowania z danymi osobowymi, których każdy zarządzający wspólnotą ma nadmiarze a których poufność ma być od 25 maja przyszłego roku pilnie strzeżona pod karą do PLN 100 000 zł. Ustaliliśmy, że zorganizujemy szkolenie dla członków PSZN i innych zainteresowanych, w pierwszej połowie stycznia, by nie dać się zaskoczyć w maju.
Wygląda na to, że szkolenie takie mogłoby się odbyć 11 stycznia, proszę śledzić nasza stronę wkrótce podamy szczegóły .
30 WRZEŚNIA – DNIEM ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI
Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości apeluje do wszystkich wykonujących trudny zawód administratora i zarządcy , aby dzień 30 września uczcili jako... DZIEŃ ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI
SPECJALISTYCZNY KURS DLA FACILITY MANAGER-ów
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kurs specjalistyczny dla Facility Managerów organizowany przez Polską Federacje Rynku Nieruchomości we współpracy z IFMA Polska Chapter. Kurs rozpoczyna się 10.09.2022r
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA W PIGUŁCE
W dniu 11 maja 2022 roku ( środa) w godzinach 12.oo – 17.oo proponujemy Państwu wykład on line pt. „Wspólnota mieszkaniowa w pigułce - podstawowe wiadomości dla członków zarządów oraz ich odpowiedzialności przed prawem", Szkolenie to jest kierowane przede wszystkim do członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, członków wspólnot mieszkaniowych oraz wszystkich osób, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w zawodzie zarządcy nieruchomości.