PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności > Premium RE Summit już w maju w Warszawie!
17
Maj

Premium RE Summit już w maju w Warszawie!


Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości po raz kolejny udzieliło patronatu honorowego konferencji  Premium RE Summit w Warszawie!

W trzeciej  już konferencji   „Premium RE Summit”  wezmą udział najważniejsi przedstawiciele sektora real estate, zarządcy nieruchomości, deweloperzy, inwestorzy, przedstawiciele instytucji finansowych i sieci handlowych.  Celem debaty zaproszonych ekspertów będzie wypracowanie innowacyjnych rozwiązań dla branży nieruchomości oraz wskazanie kierunków rozwoju w kontekście nowych technologii i globalnych trendów.

Polski rynek nieruchomości staje się coraz dojrzalszy i bardziej wymagający, mimo to aktywność inwestycyjna w segmencie nieruchomości cały czas rośnie. Pojawiają się nowe wyzwania związane z rozwojem technologii i wkraczaniem innowacji do branży. Wybitne grono czołowych firm i liderów z sektora real estate, deweloperów, zarządców nieruchomości, inwestorów, instytucji finansowych pochyli się nad następującymi tematami:

• Zrównoważony rozwój miast a inwestycje w nieruchomości
• Wykorzystanie innowacji dla ekologicznego budownictwa
• Nowy wymiar rynku hotelowego
• Sektor Retail w obliczu zmian
• Najbardziej innowacyjne trendy na rynku real estate

Całodzienną konferencję zwieńczy wieczorna gala rozdania „Diamentów Inwestycji”. Wyróżnione zostaną w ten sposób podmioty, które aktywnie promowały ideę inwestowania w Polsce oraz przyczyniały się do rozwoju sektora real estate.

Wydarzenie odbędzie się 28 maja w Hotelu The Westin.

Al. Jana Pawła II 21, Warszawa

Początek : godzina 9.3o

PROGRAM KONFERENCJI

 

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com