PSZN w Warszawie

Warning: Use of undefined constant simple_breadcrumb - assumed 'simple_breadcrumb' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/server690828/ftp/polski-zarzadca/strona/wp-content/themes/polski-zarzadca/page-templates/czlonek.php on line 10
Aktualnie jesteś: Strona główna > Członkowie > JANICKI SEBASTIAN

JANICKI SEBASTIAN

Nr licencji:   20602
Firma: Atlanti Nieruchomości MSW Sp. z o.o.
Adres: 02-369 Warszawa; ul.Dunajecka 13/20
Telefon: +48 607 949 084
E-mail:  s.janicki@msw.waw.pl
Od 2009 związany z szeroko rozumianym rynkiem nieruchomości. W latach 2010-2012 pełniący funkcję Dyrektora ds. Zarządzania Nieruchomościami w firmie Universal Property. Od 2012 jako Wiceprezes spółki pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego w firmie Nieruchomości MSW sp. z o. o. Odpowiedzialny za kierowanie pracą zarządców, zadowolenie klientów obsługiwanych nieruchomości oraz za prawidłowe funkcjonowanie spółki. Współtwórca procedur operacyjnych a jednocześnie oprogramowania IAN będącego obecnie najbardziej innowacyjnym narzędziem na rynku nieruchomości. Recenzent rynku w mediach oraz uczestnik debat w prasie branżowej. Wykładowca w Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i w Polskim Stowarzyszeniu Zarządców oraz na Politechnice Warszawskiej.

 

 

 

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com