PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności, Z życia stowarzyszenia > DGE Sp. z o.o. nowym członkiem wspierającym PSZN
13
lip

DGE Sp. z o.o. nowym członkiem wspierającym PSZN

Z przyjemnością informujemy, że Zarząd PSZN postanowił o przyznaniu statusu członka wspierającego
firmie DGE Sp. z o.o. reprezentowanej przez Pana Artura Matuszczyka – Prezesa Zarządu

DGE Sp. z o.o. to firma ekspercka z kilkuletnim doświadczeniem , która zajmuje się optymalizacją kosztów energii czyli świadczy kompleksowe rozwiązania energetyczne, gazowe i cieplne. 

Jej klientami są klienci biznesowi, indywidualni oraz jednostki samorządowe, którym optymalizacja energetyczna prowadzi do wzrostu dochodowości przedsiębiorstw i pełnej satysfakcji klienta.

Oferta tej firmy jest również przeznaczona dla właścicieli i zarządców nieruchomości zwłaszcza w zakresie fotowotaiki , inwerterów, pieców indukcyjnych , a także optymalizacji i monitoringu dystrybucji energii elektrycznej, gazu i ciepła dostarczanego do nieruchomości..

Zarząd PSZN uznał, że wzajemna współpraca pomiędzy zarządcami zrzeszonymi w naszym stowarzyszeniu i ekspertami z DGE Sp. zo.o. na pewno przyniesie wymianę wzajemnych doświadczeń, a w konsekwencji może uatrakcyjnić  oferty na zarządzanie nieruchomościami.

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com