PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności, Z życia stowarzyszenia > PSZN – partnerem merytorycznym numeru specjalnego „OBIEKTY MIESZKALNE”
25
mar

PSZN – partnerem merytorycznym numeru specjalnego „OBIEKTY MIESZKALNE”

Z przyjemnością informujemy, że Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie zostało po raz piąty partnerem merytorycznym numeru specjalnego „Obiekty Mieszkalne” przygotowywanego przez redakcję poradników dla profesjonalistów: Informatora Budowlanego i Instalacyjnego.

Publikacja jest kierowana przede wszystkim do zarządców budynków wielorodzinnych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz deweloperów.

Zawiera m.in. artykuły merytoryczne poruszające kwestie formalno-prawne, budowlano-instalacyjne oraz remontowe związane z realizacją, eksploatacją i administracją wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

Tegoroczna edycja ukaże się z końcem czerwca 2021 roku. Wersja drukowana będzie dołączona do prenumeraty lipcowego numeru miesięcznika „Architektura-murator”, a także dostarczona bezpośrednio do wybranych grup odbiorców zainteresowanych tematyką osiedli mieszkaniowych. Wersja elektroniczna dostępna będzie na stronie internetowej  Informatora Budowlanego oraz na stronie  Muratora PLUS  

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com