21
lis
MONITORING WIZYJNY – jak uniknąć problemów
szkolenie, wymiana doświadczeń, dyskusja
dla wszystkich zarządców,
a na zakończenie biesiada i rozrywka
Nowy zarząd naszego stowarzyszenia jest pełen nowych pomysłów na integrację naszego środowiska i podniesienie kompetencji zarządców.
Chcemy, aby nasze spotkania zawierały dużą dawkę wiedzy, wyjątkową przyjemność ze wspólnej biesiady oraz elementy niebanalnej rozrywki. Dlatego :
W dniu 21 listopada 2021 roku ( niedziela) od godzinie 12.oo w hotelu Holiday Inn w Józefowie odbędzie się właśnie takie spotkanie zarządców poświęcone wymianie informacji dotyczących stosowania w nieruchomościach monitoringu wizyjnego.
Na naszym spotkaniu poruszymy problemy jakie mogą napotkać zarządcy ze strony uwarunkowań technicznych, ale przede wszystkim uwarunkowań prawnych w tym związanych z RODO.
Naszymi gośćmi będą : Janusz Gutowski wybitny specjalista w zakresie zarzadzania obiektami komercyjnymi, a także wybitni prawnicy specjalizujący się w dziedzinie przepisów RODO, ochrony wizerunku i przetwarzania danych z kancelarii ProRadcy Stec & Czubacka-Pędzisz,
Program:
12.oo – 12.5o Prezentacja Janusza Gutowskiego pt. „Najnowsze rozwiązania monitoringu i ochrony obiektów komercyjnych”.
13.oo – 14.3o Prezentacja kancelarii ProRadcy Stec & Czubacka-Pędzisz „Prawne aspekty monitoringu we wspólnotach mieszkaniowych”.
15.oo – 16.3o Uroczysty obiad w hotelowej restauracji połączony z wymianą doświadczeń zawodowych
17.oo – 19.oo ( HIT) Kabaret HRABII* w swoim najnowszym programie „Ariaci” z Joanną Kołaczkowską w roli głównej.
Cena 240 zł od osoby. Ilość miejsc bardzo ograniczona.
Warunkiem rezerwacji jest pełna wpłata
na konto BZWBK nr 52 1090 1043 0000 0001 1953 7380 do dnia 7.10.2021 /czwartek/.
Serdecznie Zapraszamy
* Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.
Przeczytaj również: