PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności, Warsztaty > MONITORING WIZYJNY – jak uniknąć problemów
21
lis

MONITORING WIZYJNY – jak uniknąć problemów

szkolenie, wymiana doświadczeń, dyskusja

dla wszystkich zarządców,

a na zakończenie biesiada i rozrywka

Nowy zarząd naszego stowarzyszenia jest pełen nowych pomysłów na integrację naszego środowiska i podniesienie kompetencji zarządców.

Chcemy, aby nasze spotkania zawierały dużą dawkę wiedzy, wyjątkową przyjemność ze wspólnej biesiady oraz elementy niebanalnej rozrywki. Dlatego :

 

W dniu 21 listopada 2021 roku ( niedziela) od godzinie 12.oo  w hotelu  Holiday Inn w Józefowie odbędzie się właśnie takie spotkanie zarządców poświęcone wymianie informacji dotyczących stosowania w nieruchomościach monitoringu wizyjnego.

 

Na naszym spotkaniu poruszymy problemy jakie mogą napotkać zarządcy ze strony uwarunkowań technicznych, ale przede wszystkim uwarunkowań prawnych w tym związanych z RODO.

Naszymi gośćmi będą : Janusz Gutowski wybitny specjalista w zakresie zarzadzania obiektami komercyjnymi, a także wybitni prawnicy specjalizujący się w dziedzinie przepisów RODO, ochrony wizerunku i przetwarzania danych z kancelarii ProRadcy Stec & Czubacka-Pędzisz,

Program:

12.oo – 12.5o Prezentacja Janusza Gutowskiego pt. „Najnowsze rozwiązania monitoringu i ochrony obiektów komercyjnych”.

13.oo – 14.3o Prezentacja kancelarii ProRadcy Stec & Czubacka-Pędzisz „Prawne aspekty monitoringu  we wspólnotach mieszkaniowych”.

15.oo – 16.3o Uroczysty obiad w hotelowej restauracji połączony z wymianą doświadczeń zawodowych

17.oo – 19.oo ( HIT) Kabaret HRABII* w swoim najnowszym programie „Ariaci” z Joanną Kołaczkowską w roli głównej.

 

Cena 240 zł od osoby. Ilość miejsc bardzo ograniczona.

Warunkiem rezerwacji jest pełna wpłata
na konto BZWBK nr 52 1090 1043 0000 0001 1953 7380 do dnia 7.10.2021 /czwartek/.

 

Serdecznie Zapraszamy

 

* Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.
Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com