PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności, Z życia stowarzyszenia > PortalPRO świętuje swoje pierwsze urodziny. Najlepsze życzenia z tej okazji od PSZN.
24
sty

PortalPRO świętuje swoje pierwsze urodziny. Najlepsze życzenia z tej okazji od PSZN.

 

Miło nam poinformować, że nasz członek wspierający PortalPRO ukończył właśnie pierwszy  rok swojej obecności na polskim rynku.

Przez ten czas  PortalPRO zarejestrował i zweryfikował ponad 2000 wykonawców, którzy za jego pośrednictwem otrzymali ponad 5000 zleceń m.in. od zarządców nieruchomości, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. W pierwszym roku działalności PortalPro przekroczył już 3 mln zł obrotu

GRATULUJEMY !!! … i będziemy dalej kibicować.

 

 

 

 

Przypominamy, że w #PortalPRO zarządcy nieruchomości znajdą ponad 46 usług dostosowanych do ich potrzeb biznesowych związanych m.in. z przygotowywaniem planów remontowych, zestawienia wycen, przeglądów i  poszukiwaniem doświadczonych wykonawców.

 

Aby skorzystać z usług PortalPRO należy zarejestrować się i złożyć zlecenie na https://portalpro.pl/business/ . Zespół wsparcia pomoże Ci znaleźć wykonawcę godnego zaufania.

 

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com