PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Warsztaty > Seller Representative Specialist (SRS) – dwudniowy kurs rozwoju umiejętności profesjonalistów z branży nieruchomości w zakresie reprezentacji interesów sprzedających na dzisiejszym rynku.
26
maj

Seller Representative Specialist (SRS) – dwudniowy kurs rozwoju umiejętności profesjonalistów z branży nieruchomości w zakresie reprezentacji interesów sprzedających na dzisiejszym rynku.

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

we współpracy z

Real Estate Business Institute 

zaprasza wszystkich chętnych na kurs 

Seller Representative Specialist (SRS). 

Kurs odbędzie się wyłącznie w języku angielskim poprzez platformę Zoom

w dniach 26-27 maja 2020r

Koszt: 199 USD

  1. Na kursie zostaną poruszone następujące tematy:
  2. Jak zwiększać liczbę ofert i rozwijać swój biznes,  Jak wykazać i przekazać pakiet wartości klientom będącym sprzedającymi,
  3. Jak  zrozumieć i stosować Kodeks Etyki i Standardów Praktyki,
  4. Jak  zrozumieć i stosować metody, narzędzia i techniki zapewniające wsparcie i usługi, których potrzebują sprzedający.

Wykładowcą będzie Pan Zola Szerencses 

Pan Zola Szerencses jest absolwentem Florida Realtors® Instructor Training Institute i prowadził liczne kursy certyfikacji i desygnacji NAR na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Obecnie jest certyfikowany do prowadzenia kursów CIPS, ABR, SRS, C-RETS i GRI. 
Oprócz swoich profesjonalnych kwalifikacji,  jest absolwentem Orlando Regional Realtor® Association Making of the Leader, absolwentem Florida Realtors® Leadership Academy w 2010 roku oraz absolwentem NAR’s Leadership Academy w 2011 roku. Ponadto ukończył program zarządzania nieruchomościami zawodowymi za pośrednictwem National College of Appraisal and Property Management Institute.

Szczegółowy program kursu

Informacje na temat kursu

Formularz zgłoszeniowy

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com