PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności, Warsztaty > Czym faktycznie zajmują się zarządcy we wspólnocie mieszkaniowej a czym powinni?
23
sie

Czym faktycznie zajmują się zarządcy we wspólnocie mieszkaniowej a czym powinni?

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości zaprasza na pierwsze z cyklu spotkanie on-line, gdzie uczestnicy wspólnie przedyskutują temat czym faktycznie zajmują się zarządcy we wspólnocie mieszkaniowej, a jakie działania wykraczają poza strefę faktycznego administrowania nieruchomością mieszkalną.

Spotkanie będzie fantastyczną okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń, poznania perspektywy innych zarządców i Stowarzyszenia.

Przedyskutujemy wspólnie czy ustalona cena za administrowanie powinna obejmować również świadczenie pracy, które nie było przewidziane podczas zawierania umowy, a mieści się w dosyć pojemnym słowie zarządzanie.

Postaramy się znaleźć odpowiedź czy np. załatwianie kredytu dla wspólnoty, organizowanie wszelkich dofinansowań czy też obsługa umów pozwalających na uzyskiwanie przychodu przez wspólnoty mieszkaniowe nie powinno być wyceniana oddzielnie. Doskonale wiemy, ze wiele wspólnot zaczyna mieć spory dochód np. z wynajmu miejsc parkingowych, z wynajmu miejsc reklamowych, w wynajmu dachów pod anteny itp., a obsługa tych umów spada na zarządcę… i co z tym zrobić? Obsługa kilkudziesięciu umów najmu, wystawianie faktur, windykacje … To zaczyna zabierać bardzo dużo czasu. Czy powinniśmy się na to godzić ?

Spotkanie odbędzie się on-line w dniu 23.08.2022r (wtorek)

w godzinach 17:00 – 19:00.

Link do zoom zostanie przesłany na zgłoszone przez formularz zgłoszeniowy adresy mailowe, nie wcześniej niż na dwa dni przed wydarzeniem.

Spotkanie rozpocznie ok.40 minutowa prezentacja pt. ”Interdyscyplinarność zarządcy wspólnoty mieszkaniowej”, po której nastąpi dyskusja.

Wydarzenie moderować będzie Jacek Janas, prezes PSZN.

Dla członków PSZN udział jest bezpłatny. 

Koszt dla osób spoza Stowarzyszenia:  90 zł.

Formularz uczestnictwa  KLIKNIJ TUTAJ !!!

Spotkanie będzie fantastyczną okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń, poznania perspektywy innych zarządców i Stowarzyszenia.

Zapraszamy do udziału!

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com