PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności, Z życia stowarzyszenia > WELES członkiem wspierającym PSZN
18
wrz

WELES członkiem wspierającym PSZN

W ostatnim tygodniu przedstawiciele PSZN spotkali się z przedstawicielami  Weles sp z o.o. sp. k. jako nowym członkiem wspierającym naszego stowarzyszenia.

Firma ta od 1995 roku tworzy systemy dla zarządców nieruchomości, a od 2008 oferuje internetowy system Weles3. Są to pionierzy tego typu rozwiązań w Polsce.

Na spotkaniu wymieniono poglądy na temat takiego trudnego zawodu jakim jest zawód zarządcy nieruchomości, a także podjęto postanowienie ścisłej współpracy, aby zawód ten był rozpoznawalny, a jego przedstawiciele szanowani. 

Uczestnicy rozmów uznali, ze najważniejszym czynnikiem jaki podnosi prestiż naszego zawodu jest przede wszystkim wiedza i umiejętności. W obecnych czasach profesjonalny zarządca nieruchomości powinien być dobrze wykształcony, stale podnoszący swoje kwalifikacje i dysponujący nowoczesnymi narzędziami do swojego działania. PSZN i WELES uznały, że razem mogą podjąć wspólne działania na tym polu.

Na dobrą wróżbę, na  rozpoczęcie dalszej, i miejmy nadzieję owocnej współpracy – firma WELES przygotowała dla uczestników szkoleń i członków  PSZN niespodziankę. Specjalny Bon rabatowy – 2 miesiące bez opłaty abonamentowej – oferta jest ważna dla nowych klientów Weles. Bon zostanie udostępniony przez PSZN na szkoleniach i rozesłany przez PSZN do członków naszego  Stowarzyszenia.

 
Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com