PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności, Warsztaty > WIGILIA ZARZADCÓW 6.12.2022r
6
gru

WIGILIA ZARZADCÓW 6.12.2022r

.

.

.

.

.

Szanowni Członkowie naszego Stowarzyszenia i jego sympatycy,

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości postanowiło o organizacji WIGILIJNEGO ŚLEDZIKA 2022

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,

Wzorem dawnych przedpandemicznych lat – Zarząd naszego Stowarzyszenia postanowił o kontynuacji tradycji „Wigilijnego śledzika” w gronie naszych członków i sympatyków.

Tym razem chcemy , aby spotkanie odbyło się w pełnej wspomnień i anegdot, kultowej i arcywarszawskiej restauracji „Kameralna”.

To tutaj spotkał się „Kwiat artystyczny PRL-u”. Peany na temat tego miejsca tworzyli wybitni pisarze – Marek Hłasko, Henryk Grynberg, Leopold Tyrmand czy Marek Nowakowski. To w tym miejscu Janusz Głowacki, Roman Polański, Edward Stachura czy Agnieszka Osiecka prowadzili zagorzałe dyskusje na temat życia i literatury.

Czas teraz na nas czyli na Zarządców Nieruchomości

Proponujemy wigilijne spotkanie w dniu 6 grudnia 2022r o godzinie 18.oo. ( to jest wtorek)

Wstęp dla członków naszego stowarzyszenia to jedynie 100 zł ( stówa).

Dla pozostałych osób (lub tych z nieopłaconymi składkami) to jedynie 150 zł

Oczywiście wszystko koordynuje i pieniążki zbiera nasza Pani Małgosia tak wiec nie ma żartów i zapisy tylko do dnia święta niepodległości czyli 11 listopada.

Musimy do tego dnia ostatecznie określić liczbę uczestników. Tak więc kontaktujcie się z Panią Małgosią biuro@polski-zarzadca.pl

Mam nadzieję, że frekwencja dopisze, a kultowy „koniaczek z owocami południowymi” czyli wódeczka pod kiszone ogórki będzie naszym udziałem.

1

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com