PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności, Z życia stowarzyszenia > SHIRO LIFT Sp. z o.o. nowym członkiem wspierającym PSZN
1
sie

SHIRO LIFT Sp. z o.o. nowym członkiem wspierającym PSZN

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 1.08.2023 roku Zarząd PSZN postanowił o przyznaniu statusu członka wspierającego firmie SHIRO LIFT Sp. z o.o.

Firma Schiro Lift Sp. z o.o.  zajmuje się dostawą i montażem wind. 

Windy, znajdujące się w ofercie Shiro Lift, sprawdzają się w budynkach mieszkalnych, w budynkach użyteczności publicznej, a także w domach jednorodzinnych.

Firma proponuje unikatowe i niekonwencjonalne rozwiązania, a jej atutem jest kompleksowa obsługa i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu – począwszy od inwestorów, przez architektów i konstruktorów, aż po ekipę budowlaną czy elektryków.

Shiro Lift zaprasza do współpracy wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, hotele i innych właścicieli nieruchomości, którzy rozważają montaż windy w swoich budynkach.  Firma w ramach współpracy udzieli  wszelkich informacji o perspektywach dofinansowania takich inwestycji w ramach programu Dostępność Plus. 

Wszystkie ofertowane przez Shiro Lift produkty spełniają  wymagane standardy bezpieczeństwa i wymogi techniczne.

Zarząd PSZN uznał, że wzajemna współpraca pomiędzy zarządcami zrzeszonymi w naszym stowarzyszeniu i Shiro Lift Sp. z o.o.    przyniesie wymianę wzajemnych doświadczeń oraz poszerzy spektrum wiedzy zarządców i obsługiwanych przez nich nieruchomości.

Zapraszamy Państwa do zapoznania sią z ofertą Shiro Lift Sp. z o.o. : www.shirolift.pl 

Kontakt:  info@windadodomu.pl;  shiro@shirolift.pl

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com