PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności > XI Kongres Zarządców Nieruchomości
20
kwi

XI Kongres Zarządców Nieruchomości

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości 

udzieliło patronatu organizowanemu przez miesięcznik

x

XI OGÓLNOPOLSKIEMU KONGRESOWI

ZARZADCÓW NIERUCHOMOŚCI

x

Niestety w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju Kongres planowany na 26.11.2020 roku musiał zostać odwołany.
Kongres zostanie jednak zrealizowany w zmienionej formule.

Redakcja miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa” przygotuje dodatek specjalny – Kongres Zarządców Nieruchomości. Znajdą się w nim: artykuły, debaty, prezentacje i studia przypadków, które tematycznie odzwierciedlą zaproponowany program XI Kongresu Zarządców Nieruchomości. Oprócz naszego stowarzyszenia patronat medialny nad dodatkiem objęły m.in.: Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie, Stowarzyszenie Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej, Dolnośląskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości.
Dodatek specjalny zostanie opublikowany w wersji papierowej i załączony do grudniowego wydania „Wspólnoty Mieszkaniowej” oraz w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.wm.info.pl, gdzie będzie do pobrania za darmo. Wersja elektroniczna dostępna będzie od 7 grudnia 2020 r.
W dodatku, eksperci m. in. Agnieszka Malik-Faron, Agata Sołtysik, Piotr Brogowski, Piotr Szczepański, Marcin Szymankiewicz, przedstawią ważne i aktualne dla zarządców tematy. Poruszone zostaną kwestie związane ze: zmianami w podatkach (split payment, biała lista, JPK_VAT), budowaniem relacji z klientami, obowiązkową segregacją odpadów, prawnymi i praktycznymi aspektami zawarcia oraz zmiany i renegocjowania umów z kontrahentami. Ponadto opublikowana zostanie debata na temat prestiżu zawodu zarządcy nieruchomości.

Szczegóły dotyczące dodatku specjalnego dostępne są na stronie:
www.wm.info.pl/kongres-zarzadcow

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Agata Fiodorow
Koordynator działu Konferencji i Projektów Specjalnych
T: +48 22 242 80 55
E: a.fiodorow@municipium.com.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dodatkiem specjalnym – Kongres Zarządzania Nieruchomościami

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com