PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności, Dla wspólnot, Warsztaty > 30 WRZEŚNIA – DZIEŃ ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI
30
wrz

30 WRZEŚNIA – DZIEŃ ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI

 

 

 

 

 

Większość z nas mieszka w wielolokalowych budynkach, na osiedlach i w blokach.
Większość z nas robi zakupy w centrach handlowych, halach i na bazarach.
Większość z nas pracuje lub załatwia sprawy w budynkach biurowych.
Wszystkie budynki, w których są mieszkania, biura czy sklepy to nieruchomości, a każda nieruchomość posiada swojego zarządcę.

 

 

 

 

Kim są zarządcy nieruchomości ?
To ludzie, którzy aby profesjonalnie wykonywać swój zawód, muszą dysponować wiedzą z bardzo wielu różnych dziedzin zawodowych.
To im zgłaszamy, że w kranie nie ma wody, chociaż nie są hydraulikami. To im zgłaszamy brak prądu chociaż nie są elektrykami. To im zgłaszamy zbyt głośne zachowania sąsiadów, chociaż nie są policjantami. To od nich oczekujemy pomocy w nagłych przypadkach, chociaż nie reprezentują służb ratunkowych.
To oni tworzą budżety remontów i modernizacji. To oni nadzorują rozliczenia związane z nieruchomościami. To oni współpracują z prawnikami, kiedy sąd rozsądza spory. To oni rozmawiają w bankach o kredytach, lokatach i spłatach.
To oni ryzykują odpowiedzialnością karną przed urzędem skarbowym, nadzorem budowlanym, konserwatorem zabytków, władzami sanitarnymi itd.
To oni w czasie pandemii organizowali życie w nieruchomościach i koordynowali pomoc dla zamkniętych na kwarantannie mieszkańców.
Prawnicy, hydraulicy, policjanci, kominiarze mają w kalendarzu swoje święta – swoje święto mają też zarządcy nieruchomości.

Dzień 30 WRZEŚNIA został ustanowiony DNIEM ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI.

Wszystkim koleżankom i kolegom

wykonującym trudny zawód zarządcy nieruchomości

Zarząd PSZN

składa serdeczne życzenia z okazji naszego święta.

Pobierz naszą ulotkę: TUTAJ

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com