PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Licencje

Licencje

Gdy oferujemy swoje usługi zarządcy nieruchomości na rynku, na którym nie obowiązuję jakiekolwiek formalne, merytoryczne wymagania , czyli na przykład w Polsce po 1 stycznia 2014 roku,  na początku zamawiający fascynują się nieograniczonymi możliwościami obniżania ceny usługi. Zawsze się znajdzie ktoś kto powie, że zrobi to taniej.

W Ameryce,  gdzie gospodarkę kształtuje całkowicie wolny rynek (chociaż akurat w branży nieruchomości jest dość restrykcyjnie licencjonowany)  jest powiedzenie „the talk is cheap” , czyli gadanie jest tanie i mało kogo trzeba przekonywać że już zrobienie czegoś musi kosztować. Wydaje się, że ostatnio również w Polsce do świadomości odbiorców usług zaczyna trafiać komunikat, że dobra usługa musi kosztować ponieważ musi być wykonana przez kogoś kto w danej dziedzinie posiadł jakąś wiedzę, ma jakieś doświadczenie a te rzeczy maja swoja cenę.

Ogólnopolski Rejestr Pośredników i Zarządców jest publicznie dostępną witryna, która zainteresowanym potwierdza kwalifikacje zarządcy czy pośrednika.

Licencja, według zasad przyjętych przez PFRN wydawana jest na trzy lata i jej numer, dla osób które posiadały licencje przed 1 stycznia 2014 roku pokrywa się z numerem licencji państwowej, dla osób zaś które weszły do zawodu po tej dacie jest możliwa do uzyskania po ukończeniu specjalistycznego kursu, kierunkowych studiów podyplomowych i zdaniu egzaminu.

Zachęcamy do uzyskiwania i odnawiania licencji. w razie pytań proszę się kontaktować z biurem PSZN 

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com