PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności, Warsztaty > IV OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA PRAWA NIERUCHOMOSCI „PANDEMIA COVID-19, A PRZYSZŁOŚĆ RYNKU”
28
kwi

IV OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA PRAWA NIERUCHOMOSCI „PANDEMIA COVID-19, A PRZYSZŁOŚĆ RYNKU”

Z przyjemnością informujemy, iż Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie objęło patronatem honorowym  IV Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Nieruchomości „Pandemia COVID-19 a przyszłość rynku nieruchomości”. Konferencja odbędzie się 28 kwietnia w formie zdalnej. Organizatorem jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań, stanowiące część Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland, zrzeszającego ponad 1200 studentów Wydziałów Prawa i Administracji z całej Polski. 

W ramach Konferencji eksperci zmierzą się z zagadnieniami z pogranicza ekonomii i prawa, szczególnie w zakresie skutków epidemii i wprowadzanych regulacji dla rynku nieruchomości, a tym na najem komercyjny i krótkoterminowy oraz metody pośrednictwa w handlu nieruchomościami.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a każdy zapisany uczestnik obecny podczas minimum jednego panelu Konferencji otrzyma certyfikat. Certyfikaty wysyłane będą po weryfikacji obecności uczestników w terminie do 2 tygodni od zakończenia Konferencji.

Link do zapisania się na konferencję TUTAJ

Więcej szczegółów już wkrótce pod adresem: https://www.facebook.com/ELSAPoznan

W razie pytań do Państwa dyspozycji Pani Maria Gawecka

Wiceprezes ds. Seminariów i Konferencji ELSA Poznań
tel: +48 608 237 171
e-mail: vpsc@poznan.elsa.org.pl

ZAPRASZAMY

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com