PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności, Warsztaty > ZAPRASZAMY NA XIV OGÓLNOPOLSKI KONGRES ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI
11
sty

ZAPRASZAMY NA XIV OGÓLNOPOLSKI KONGRES ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości objęło swoim patronatem XIV Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości, organizowany przez redakcję miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”, który odbędzie się

11 stycznia 2024 roku (czwartek)

w Centrum Konferencyjnym West Gate

Al. Jerozolimskie 92, Warszawa,

Kongres skierowany jest do osób odpowiedzialnych za zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi – zarządców nieruchomości, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, Towarzystw Budownictwa Społecznego, jednostek budżetowych i spółek miejskich zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami oraz wszystkich osób związanych i zainteresowanych funkcjonowaniem rynku nieruchomości.

Wzorem poprzednich lat organizatorzy przygotowali dla uczestników kongresu  bogaty program stanowiący odpowiedź na codzienne wyzwania stawiane przed zarządcami.

Doświadczeni eksperci i praktycy omówią m.in. zmiany wynikające z nowelizacji przepisów podatkowych, kwestie związane z opomiarowaniem energii elektrycznej i ciepłej wody.

Opowiemy jak prowadzić profil firmowy w social mediach czy rozliczać ciepło z uwzględnieniem współczynnika LAF.

W formie studium przypadku zaprezentowane zostanie wdrożenie instalacji OZE we wspólnocie mieszkaniowej w formule prosumenta lokatorskiego.

Nie zabraknie debaty poświęconej ważnemu zagadnieniu – konieczności nowelizacji ustawy o własności lokali.

Gwarantujemy wysoką jakość wystąpień oraz zapewniamy możliwość dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzania nieruchomościami, wprowadzania innowacji i zdobywania na nie funduszy.

Poza uczestnictwem w wykładach i dyskusjach będzie można zapoznać się z ofertą partnerów świadczących usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych, otrzymać bezpłatne egzemplarze miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”, jak również twórczo i inspirująco spędzić razem czas.

Po zakończonym wydarzeniu otrzymacie Państwo CERTYFIKAT uczestnictwa w Kongresie!

PROGRAM

REJESTRACJA

ZAPRASZAMY

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com