PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności, Warsztaty > Warszawski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości
8
lut

Warszawski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości

x

x

Z przyjemnością informujemy, że

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości 

udzieliło patronatu 

x

x

WARSZAWSKIEMU KONGRESOWI
WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH
I ZARZADCÓW NIERUCHOMOŚCI

x

Wydarzenie organizowane jest przez wydawcę miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa” – Municipium S.A. oraz Dzielnice Ursynów m.st. Warszawy i odbędzie się

8 lutego 2024 r. w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”, ul. Indiri Gandhi 9 w Warszawie.

Kongres skierowany jest do osób odpowiedzialnych za zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi – zarządców nieruchomości, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, Towarzystw Budownictwa Społecznego, jednostek budżetowych i spółek miejskich zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami oraz wszystkich osób związanych i zainteresowanych funkcjonowaniem rynku nieruchomości.

Dynamicznie zmieniające się otoczenie prawne i ekonomiczne stawia przed zarządcami nieruchomości coraz większe wyzwania. Tym bardziej warto spotkać się, wymienić doświadczeniami i zapoznać się z najnowszymi branżowymi rozwiązaniami.

Wzorem poprzednich lat organizatorzy przygotowali bogaty program merytoryczny stanowiący odpowiedź na codzienne wyzwania stawiane przed zarządcami.

W programie zaplanowano wiele interesujących wystąpień, które w praktyczny sposób przybliżą zagadnienia związane z zarządzaniem budynkami mieszkalnymi i ich otoczeniem. 

Doświadczeni eksperci i praktycy omówią m.in. zmiany wynikające z wprowadzenia świadectw charakterystyki energetycznej, kwestie związane wynajmem części wspólnych nieruchomości np. balkonów i elewacji. Specjaliści opowiedzą także jak radzić sobie z kłopotliwymi sąsiadami, którzy paraliżują system podejmowania decyzji lub zalegają z regulowaniem opłat. W formie studium przypadku omówione zostanie wdrożenie hybrydowej ciepłowni OZE.

Warszawski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości gwarantuje wysoką jakość wystąpień oraz zapewnia możliwość dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzania nieruchomościami, wprowadzania innowacji i zdobywania na nie funduszy.

Poza uczestnictwem w wykładach i dyskusjach istnieje możliwość zapoznania się z ofertą partnerów świadczących usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych oraz otrzymania bezpłatnego egzemplarza miesięcznika Wspólnota Mieszkaniowa.

UWAGA: Uczestnictwo w Kongresie jest BEZPŁATNE! Zarejestruj się już teraz: https://wm.info.pl/warszawski-kongres/rejestracja/

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com