PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności, Warsztaty > Real Estate Management Congress 2023 – wyjątkowe spotkanie branży nieruchomości komercyjnych
12
pa

Real Estate Management Congress 2023 – wyjątkowe spotkanie branży nieruchomości komercyjnych

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości udzieliło patronatu i zaprasza wszystkich zainteresowanych na

Real Estate Management Congress 2023

INNOVATION, CHALLENGES AND OPPORTUNITIES – THE FUTURE OF INDUSTRY – pod takim hasłem redakcja czasopisma Real Estate Magazine organizuje 12 października stacjonarny kongres w Warszawie. Eksperci z sektora nieruchomości spotkają się, żeby porozmawiać o nowinkach technologicznych, trendach i wyzwaniach branży.

Jakie tematy zostaną poruszone i dlaczego warto tam być?

Inteligentne, komfortowe i zielone budynki, eko trendy, kreowanie zrównoważonych przestrzeni biurowych, wykorzystywanie nowych technologii w nieruchomościach komercyjnych, optymalizacja kosztów… To tylko niektóre wątki, które pojawią się na październikowym wydarzeniu Real Estate Magazine. Prelekcje i panele dyskusyjne poprowadzą doświadczeni eksperci, doskonale znający branżę i wyzwania przed nią stojące.

Novotel Warszawa Airport,

12 października 2023r

9:00 – 17:00

Co czeka uczestników eventu?
Panele dyskusyjne:
• Optymalizacja kosztów obiektów komercyjnych
• Jak nowoczesne technologie i rozwój AI mogą pomóc w tworzeniu budynków i przestrzeni biurowych sprzyjających zdrowiu i dobremu samopoczuciu?
• Profesjonalne utrzymanie czystości – innowacje, trendy i wyzwania
Prelekcje tematyczne:
• Czy można stworzyć zdrowy wieżowiec?
• Budynki modernizowane – klucz do zrównoważonej przyszłości
• Tworzenie zrównoważonych przestrzeni biurowych
• Psychologia przestrzeni a inkluzywność budynków
I oczywiście wiele więcej.

Real Estate Management Congress to wysoka merytoryka podana w lekkiej i przyjemnej formie, a także niepowtarzalna i długo wyczekiwana okazja do networkingu i nawiązania kluczowych relacji z potencjalnymi partnerami. Wydarzenie inspiruje do wdrażania odważnych i innowacyjnych zmian w obszarze Real Estate.

Tegorocznym Gościem specjalnym kongresu będzie Dominik Strzelec – czołowy polski projektant ogrodów. Popularność zyskał jako prowadzący telewizyjne programy „Usterka”, „Odlotowy ogród” oraz „Polowanie na ogród”. Designer przestrzeni ogrodowej z uwzględnieniem trendów i potrzeb użytkowników. Pasjonat nowoczesnych technologii w branży nieruchomości.
Program wydarzenia i szczegóły na temat kongresu dostępne na:

https://www.remcongress.pl/

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com