PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Aktualności > Promuj się na rynku nieruchomości, promuj swoją usługę, promuj swoją markę
23
lut

Promuj się na rynku nieruchomości, promuj swoją usługę, promuj swoją markę

Tak jak w ubiegłych latach, również w tym roku Polska Federacja Rynku Nieruchomości  organizuje ogólnopolską akcję DRZWI OTWARTE, która odbywa się z okazji Dnia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Akcja Drzwi Otwarte w tym roku odbędzie się w czwartek w dniu

30 marca 2017

W tym roku po raz pierwszy członkowie PSZN  będa mieli okazje wziąć udział w tej akcji wykorzystując dedykowane narzedzia marketingowe.

Drzwi Otwarte to akcja prowadzenia konsultacji (nieodpłatnie), spotkań z zainteresowanymi fachową wiedzą z zakresu nieruchomości, osobami które najczęściej chca kupić lub sprzedać mieszkanie   W większiści przypadków zakup nieruchomosci mieszkalnej wiaże sie nieodwołalnie z przystąpieniem do jakiejś wspólnoty mieszkaniowej i ten fakt dotychczas często nieuświadamiany  będzie miał dla nabywcy przez wiele kolejnych lat istotne konsekwencje zarówno w wymiarze finansowym ale też ogólnej satysfakcji.

Na co zwrócić uwage przy zakupie od developera, na co przy zakupie na rynku wtórnym itd, itp tu możemy przekazac część naszej wiedzy, prezentując kompetencje i kreując wizerunek profesjonalisty.

Prosimy Koleżanki i Kolegów  którzy będą chcielił prowadzić konsultacje w dniu 30 marca br. aby zglosili nam  taki akces  podając:

1. Nazwę biura
2. Imię i nazwisko zarządcy
3. Adres biura
4. Telefon
5. Godziny, w jakich odbywać się będą konsultacje.

Termin przekazania informacji 14 marca 2017

Wykaz biur zostanie zamieszczony na stronach PFRN. Akcja  Drzwi Otwarte będzie również przedmiotem  intensywnej kampanii prasowej oraz kampanii w mediach elektronicznych.

Zapraszamy do współpracy

 

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com