PSZN w Warszawie
Aktualnie jesteś: Strona główna > Z życia stowarzyszenia > Wspomnienie o Andrzeju Stefaniaku, naszym koledze zmarłym równo 5 lat temu
20
lis

Wspomnienie o Andrzeju Stefaniaku, naszym koledze zmarłym równo 5 lat temu

21 listopada 2011 roku, akurat w dzień moich imienin zmarł nagle Andrzej Stefaniak, wiceprezes naszego Stowarzyszenia i mój bardzo bliski kolega, z którym wiązały mnie nie tylko obowiązki związane ze Stowarzyszeniem ale też wspólnie spędzone godziny i dni,  w których wyjeżdżając wspólnie do Gdańska, Poznania czy Torunia weryfikowaliśmy dzienniki praktyk kandydatów na zarządców zgodnie z ówczesna procedurą, Nieraz zdarzało się że przy piwku rozważaliśmy zawiłości ludzkich losów, w ogóle dylematy ludzkości  ale też jak zarobić pieniądze. Bardzo lubiliśmy się, był mądrym pogodnym człowiekiem. Łączyło nas wspólne poczucie humoru, estetyka, wrażliwość i rozumienie rzeczywistości. Byłby na tych imieninach ale umarł. Wszystkim nam go brak.

Janusz Gutowski

Prezes PSZN

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie jest organizacją non-profit a wszelkie wygospodarowane fundusze przeznaczone są na realizację celów statutowych.
Projekt i wdrożenie: dlugolecka.com